Przyczepa BRENDERUP 2260AB 1300kg
6910,57 zł (8500,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 128 x 40cm |
| Ładowność: | 1020 kg |
| Masa własna: | 280 kg |
| DMC Min: | 1000 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 128 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 178 x 95 cm |
| Ładowność: | 1020 kg |
| Masa własna | 280 kg |
| DMC Min: | 1300 kg |
| DMC Max: | 1300 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1300kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Category: Ciężarowe
Description
BRENDERUP 2260AB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- Aluminiowe burty
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 3 podłużnice
- Oś skrętna firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260S 2000kg
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2260SB 1300kg
6829,26 zł (8399,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 1020 kg Masa własna: 280 kg DMC Min: 1300 kg DMC Max: 1300 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10000,00 zł (12300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2000kg
9500,00 zł (11685,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 1620 kg Masa własna: 380 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260SB 1800kg
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg






