Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2500kg
9990,00 zł (12287,70 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 300 x 153 x 40cm |
| Ładowność: | 2080 kg |
| Masa własna: | 420 kg |
| DMC Min: | 2000 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 300 x 153 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 449 x 203 x 102 cm |
| Ładowność: | 2080 kg |
| Masa własna | 420 kg |
| DMC Min: | 2000 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1350kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Category: Ciężarowe
Description
BRENDERUP 2300ST to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- 8 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Wymiar skrzyni ładunkowej pozwala zmieścić płytę OSB czy gipsową.
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 4 podłużnice
- Dwie osie skrętne firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
- Wzmocnienie burty
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5325 2700kg
23900,00 zł (29397,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2005 kg Masa własna: 695 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2700 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4310STB 2000kg
10000,00 zł (12300,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 309 x 169 x 35cm Ładowność: 1605 kg Masa własna: 395 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2260SB 1300kg
6829,26 zł (8399,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 1020 kg Masa własna: 280 kg DMC Min: 1300 kg DMC Max: 1300 kg -
Ciężarowe, Kontenery / Furgony
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBD 1000kg Drzwi
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 655 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 950 kg DMC Max: 1000 kg -
Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2500kg
17500,00 zł (21525,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg






