Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2000kg
9500,00 zł (11685,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 300 x 153 x 40cm |
| Ładowność: | 1620 kg |
| Masa własna: | 380 kg |
| DMC Min: | 2000 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 300 x 153 x 40 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 449 x 203 x 102 cm |
| Ładowność: | 1620 kg |
| Masa własna | 380 kg |
| DMC Min: | 2000 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1000kg |
| Rozmiar kół | 155 R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 8 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Category: Ciężarowe
Description
BRENDERUP 2300ST to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana przednia i tylna burta
- 8 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Wymiar skrzyni ładunkowej pozwala zmieścić płytę OSB czy gipsową.
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 4 podłużnice
- Dwie osie skrętne firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
- Wzmocnienie burty
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 2500kg
15000,00 zł (18450,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 1970 kg Masa własna: 530 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Laweta samochodowa BRENDERUP 3023GT 3000kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260SB 1800kg
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260S 2000kg
14800,00 zł (18204,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1485 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe, Przewóz maszyn budowlanych
Przyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP UT4000STB 2500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 399 x 180 x 24 cm Ładowność: 1895 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2500 kg






