Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP 2260WSB TILT 750kg
5691,06 zł (7000,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 153 x 26cm |
| Ładowność: | 495 kg |
| Masa własna: | 255 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 153 x 26 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 405 x 204 x 97 cm |
| Ładowność: | 495 kg |
| Masa własna | 255 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1000 kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Categories: Hamowane do 750 kg, Lekkie (do 750 kg), Motocyklowe / Quadowe
Description
BRENDERUP 2260WSB TILT to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 4 podłużnice
- Oś skrętna firmy AL-KO
- Dyszel w kształcie litery V
- Tylna burta najazdowa ( wzmocniona )
- Przyczepa uchylna – możliwość załadowania quada, traktorka czy innego urządzenia na kołach.
Podobne produkty
-
Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3205S
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 205 x 142 x 35 cm Ładowność: 605 kg Masa własna: 145 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Dwuosiowe do 750 kg
Przyczepa lekka BRENDERUP 2300ST
5691,05 zł (6999,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 445 kg Masa własna: 305 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Ciężarowe, Motocyklowe / Quadowe
Przyczepa BRENDERUP 2300SB TILT 1300kg
8536,58 zł (10499,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 960 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg -
Lekkie (do 750 kg), Hamowane do 750 kg
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP 2205SB 750kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 530 kg Masa własna: 220 kg DMC Min: - kg DMC Max: 750 kg -
Sprzedaż przyczep, Motocyklowe / Quadowe
Przyczepa BRENDERUP 2260WSB TILT 1300kg
6097,56 zł (7500,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 980 kg Masa własna: 320 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg





