Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 4260ATB 1000kg
11500,00 zł (14145,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 259 x 143 x 35 cm |
| Ładowność: | 690 kg |
| Masa własna: | 310 kg |
| DMC Min: | kg |
| DMC Max: | 1000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 259 x 143 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 410 x 149 x 104 cm |
| Ładowność: | 690 kg |
| Masa własna | 310 kg |
| DMC Min: | 750 kg |
| DMC Max: | 1000 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 900kg |
| Rozmiar kół | 155/80 R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane wyposażenie dodatkowe:
| Burty stalowe | – 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe aluminiowe | 3 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe stalowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki siatkowe 50cm | 2 200,00 zł netto |
| Felgi aluminiowe 4 szt. | 1 000,00 zł netto |
Categories: Ciężarowe, Dwuosiowe do 750 kg, Hamowane do 750 kg, Koła pod skrzynią
Description
BRENDERUP 4260ATB to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Aluminiowe burty!!!
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5375 3500kg
27900,00 zł (34317,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2000kg
9500,00 zł (11685,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 1620 kg Masa własna: 380 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4310STB 2700kg
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2260SB 1300kg
6829,26 zł (8399,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 128 x 40cm Ładowność: 1020 kg Masa własna: 280 kg DMC Min: 1300 kg DMC Max: 1300 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5325ATB 2500kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 325 x 180 x 34 cm Ładowność: 2000 kg Masa własna: 500 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg






