Przyczepa lekka BRENDERUP 4260ST
6500,00 zł (7995,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 259 x 143 x 35 cm |
| Ładowność: | 465 kg |
| Masa własna: | 285 kg |
| DMC Min: | 750 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 259 x 143 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 410 x 149 x 104 cm |
| Ładowność: | 465 kg |
| Masa własna | 285 kg |
| DMC Min: | 750 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane wyposażenie dodatkowe:
| Burty aluminiowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe aluminiowe | 3 000,00 zł netto |
| Nadstawki burtowe stalowe | 2 000,00 zł netto |
| Nadstawki siatkowe 50cm | 2 200,00 zł netto |
Categories: Dwuosiowe do 750 kg, Koła pod skrzynią, Lekkie (do 750 kg)
Description
BRENDERUP 4260ST to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierane wszystkie burty – łatwy załadunek np. wózkiem widłowym
- Możliwość szybkiego demontażu słupków i burt – Tworzy się płaska platforma
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych w podłodze
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama
- Dyszel w kształcie litery V
Podobne produkty
-
Lekkie (do 750 kg), Kontenery / Furgony, Hamowane do 750 kg
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBR 750kg Rampa
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 405 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
Przyczepa lekka BRENDERUP 1205S TILT
2601,63 zł (3200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 620 kg Masa własna: 130 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 4260S
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Click & Collect, Lekkie (do 750 kg)
Przyczepa lekka BRENDERUP 1203 Click&Collect
2000,00 zł (2460,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 625 kg Masa własna: 125 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3250S
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 590 kg Masa własna: 160 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg






