Przyczepa lekka BRENDERUP 1205S TILT
2601,63 zł (3200,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 204 x 116 x 35 cm |
| Ładowność: | 620 kg |
| Masa własna: | 130 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 204 x 116 x 35 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 299 x 159 x 89 cm |
| Ładowność: | 620 kg |
| Masa własna | 130 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 9 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 4 sztuki |
| Gwarancja | 3 lata |
Category: Lekkie (do 750 kg)
Description
BRENDERUP 1205S to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Od rekreacji, kampingu, po usuwanie odpadów zielonych i przewożenia elementów ogrodowych.
Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego ułatwi skonfigurowanie przyczepy nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Otwierana tylna burta
- 4 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grumości 9mm
- Oś skrętna firmy KNOTT
- Dyszel w kształcie litery V
- Składany dyszel
- Możliwość przechowywania w pionie na tylnej burcie ( Oszczędność miejsca )
Podobne produkty
-
Lekkie (do 750 kg)
Przyczepa lekka BRENDERUP 2205S
3170,73 zł3000,00 zł (3690,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 575 kg Masa własna: 175 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3205S
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 205 x 142 x 35 cm Ładowność: 605 kg Masa własna: 145 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Click & Collect, Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3253S Click & Collect
2764,23 zł (3400,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 590 kg Masa własna: 160 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Hamowane do 750 kg, Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP 3250SB 750kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 510 kg Masa własna: 240 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Kontenery / Furgony, Hamowane do 750 kg
Przyczepa lekka hamowana BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBR 750kg Rampa
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 405 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 450 kg DMC Max: 750 kg






