Przyczepa lekka BRENDERUP 2260WS TILT
4471,54 zł (5499,99 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 153 x 26cm |
| Ładowność: | 490 kg |
| Masa własna: | 260 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 153 x 26 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 403 x 204 x 97 cm |
| Ładowność: | 490 kg |
| Masa własna | 260 kg |
| DMC Min: | 400 kg |
| DMC Max: | 750 kg |
| Hamulec | Nie |
| Zawieszenie | Oś skrętna 750kg |
| Rozmiar kół | 145/80 R13 |
| Koło podporowe | Za dopłatą |
| Podłoga | Sklejka 12 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Categories: Lekkie (do 750 kg), Motocyklowe / Quadowe
Description
BRENDERUP 2260WS TILT to uniwersalna i mocna przyczepa do użytku profesjonalnego jak i przydomowego. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwoli na skonfigurowanie przyczepy dla najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- 6 szt. uchwytów do pasów mocowanych na burcie
- Podłoga ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej o grubości 12mm
- Mocna rama – 4 podłużnice
- Oś skrętna firmy KNOTT
- Dyszel w kształcie litery V
- Tylna burta najazdowa ( wzmocniona )
- Przyczepa uchylna – możliwość załadowania quada, traktorka czy innego urządzenia na kołach.
Podobne produkty
-
Lekkie (do 750 kg)
Przyczepa lekka BRENDERUP 2205S z otwieraną przednią burtą
3414,63 zł (4200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 128 x 40cm Ładowność: 575 kg Masa własna: 175 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Dwuosiowe do 750 kg, Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 4260ST
6500,00 zł (7995,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 259 x 143 x 35 cm Ładowność: 465 kg Masa własna: 285 kg DMC Min: 750 kg DMC Max: 750 kg -
Click & Collect, Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3253S Click & Collect
2764,23 zł (3400,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 250 x 142 x 35 cm Ładowność: 590 kg Masa własna: 160 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg), Koła pod skrzynią
Przyczepa lekka BRENDERUP 3205S
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 205 x 142 x 35 cm Ładowność: 605 kg Masa własna: 145 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Lekkie (do 750 kg)
Przyczepa lekka BRENDERUP 1205S TILT
2601,63 zł (3200,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 204 x 116 x 35 cm Ładowność: 620 kg Masa własna: 130 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg






