Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 181000B 1000kg
6829,27 zł (8400,00 zł brutto)
| Maks. długość łodzi: | 18 stóp / 550 cm |
| Ładowność: | 730 kg |
| Masa własna: | 270 kg |
| DMC Min: | 800 kg |
| DMC Max: | 1000 kg |
Dane techniczne:
| Maksymalna długość łodzi | 18 stóp / 550 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 585 x 191 cm |
| Ładowność: | 730 kg |
| Masa własna | 270 kg |
| DMC Min: | 800 kg |
| DMC Max: | 1000 kg |
| Rolki boczne | 6 sztuki |
| Rolki kilowe | 4 sztuki |
| Profil ramy | 80 x 40 mm |
| Szerokość ramy | 135 cm |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1000kg |
| Rozmiar kół | 155R13 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Polecane akcesoria:
| Felgi aluminiowe | + 250,00 zł netto / 1 sztuka |
Category: Podłodziowe
Description
BRENDERUP 181000B przyczepa przeznaczona do transportu łodzi o długości maksymalnej 18 stóp.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Kołyska z rolkami
- Łatwo zdejmowalny panel świetlny
- Wodoodporne łożyska kół
- Regulowana wieżyczka wciągarki
- Łatwa regulacja rolek
- Ocynkowane podwozie
- Regulowana pozycja osi ( przesuw przód/tył )
- Dyszel w kształcie litery V
- Hamulec najazdowy
Podobne produkty
-
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 242500B SR 2500kg
14200,00 zł (17466,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 24 stopy / 720 cm Ładowność: 1970 kg Masa własna: 530 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg -
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 242000B SR 2000kg
12439,02 zł (15300,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 24 stopy / 720 cm Ładowność: 1500 kg Masa własna: 500 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2000 kg -
Podłodziowe
Przyczepa do skutera wodnego BRENDERUP Jetski 8115 FULL LED
4308,94 zł (5300,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 380 cm Ładowność: 630 kg Masa własna: 120 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg -
Podłodziowe
Przyczepa podłodziowa BRENDERUP 221800B SR 1800kg
10487,80 zł (12900,00 zł brutto)Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 22 stóp / 660 cm Ładowność: 1320 kg Masa własna: 420 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Podłodziowe
Przyczepa do skutera wodnego BRENDERUP Jetski 8115 Panel
Zobacz więcejMaks. długość łodzi: 380 cm Ładowność: 630 kg Masa własna: 120 kg DMC Min: 400 kg DMC Max: 750 kg





