Strona głównaWynajem sprzętuPrzewóz maszyn budowlanychPrzyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP 6420 3500kg
Przyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP 6420 3500kg
| Wymiar wewnętrzny: | 408 x 204 x 24 cm |
| Ładowność: | 2610 kg |
| Masa własna: | 890 kg |
| DMC Min: | 3500 kg |
| DMC Max: | 3500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 408 x 204 x 10 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 618 x 209 x 128 cm |
| Ładowność: | 2610 kg |
| Masa własna | 890 kg |
| DMC Min: | 3500 kg |
| DMC Max: | 3500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 2 x 1350 kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Koło zapasowe | Za dopłatą |
| Wciągarka | Tak – manualna |
| Rampa załadowcza | 74 cm |
| Przechył | Hydrauliczno-manualny |
| Podłoga | Sklejka 15 mm |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Koło podporowe | Tak |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 10 sztuk |
| Gwarancja | 3 Lata |
Categories: Ciężarowe, Przewóz maszyn budowlanych
Description
Mocna przyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP 6420.
Mocna, uchylna przyczepa do przewozu wszelkiego rodzaju ładunków, w tym ładowarek, minikoparek czy innych sprzętów budowlanych. Duży wybór wyposażenia dodatkowego pozwala na skonfigurowanie przyczepy od wymagania użytkownika. Potrzebujesz wyceny konkretnego wyposażenia? Skontaktuj się z nami, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Tylna burta najazdowa
- Przyczepa uchylana hydraulicznie
- 10 szt. uchwytów do mocowania pasów transportowych montowanych na burcie przyczepy.
- 2 szt. stalowych klinów pod koła
- Wciągarka ręczna AL-KO w standardzie
- Niski kąt załadunku – 9°
- Wybitnie mocna konstrukcja
- Spiralny kabel 13-PIN
- Relingi boczne w standardzie
- Duży wybór wyposażenia dodatkowego np. aluminiowe/stalowe burty, wyższa rampa załadunkowa, wciągarka elektryczna, skrzynki narzędziowe, plandeka ze stelażem
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260S 2500kg
15900,00 zł (19557,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1985 kg Masa własna: 515 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe
Przyczepa BRENDERUP 2300STB 2500kg
9990,00 zł (12287,70 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 2080 kg Masa własna: 420 kg DMC Min: 2000 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5325ATB 2500kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 325 x 180 x 34 cm Ładowność: 2000 kg Masa własna: 500 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5325 3000kg
24500,00 zł (30135,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2280 kg Masa własna: 720 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4310STB 2700kg
16900,00 zł (20787,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 168 x 34cm Ładowność: 2078 kg Masa własna: 622 kg DMC Min: 1400 kg DMC Max: 2700 kg







