Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2500kg
17500,00 zł (21525,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 403 x 192 x 24cm |
| Ładowność: | 1960 kg |
| Masa własna: | 540 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 403 x 194 x 24 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 606 x 244 x 85 cm |
| Ładowność: | 1960 kg |
| Masa własna | 540 kg |
| DMC Min: | 2500 kg |
| DMC Max: | 2500 kg |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x Oś skrętna 1300 kg |
| Rozmiar kół | 195/70 R14 |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 PIN |
| Gwarancja | 3 lata |
Categories: Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Description
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT to mocna, uchylna laweta do przewozu pojazdów. Koła na zewnątrz zapewniają stabilną jazdę.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Funkcja przechyłu hydraulicznego.
- Niski kąt załadunku.
- Rampy antypoślizgowe.
- Brak dodatkowych najazdów.
- Błotniki z funkcją stopnia.
- 2 szt. klinów pod koła.
- Szeroki rozstaw kół – duża stabilność jazdy.
- Możliwość TUV.
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Kontenery / Furgony
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBD 1000kg Drzwi
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 655 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 950 kg DMC Max: 1000 kg -
Ciężarowe, Przewóz maszyn budowlanych
Przyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP 6520 3500kg
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 508 x 204 x 24 cm Ładowność: 2449 kg Masa własna: 1051 kg DMC Min: 3500 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5375 3500kg
27900,00 zł (34317,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260SB 1800kg
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 258 x 143 x 34cm Ładowność: 1370 kg Masa własna: 430 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 1800 kg -
Ciężarowe, Motocyklowe / Quadowe
Przyczepa BRENDERUP 2300SB TILT 1300kg
8536,58 zł (10499,99 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 300 x 153 x 40cm Ładowność: 960 kg Masa własna: 340 kg DMC Min: 1000 kg DMC Max: 1300 kg






