Strona głównaWynajem sprzętuCięcie i przewiertyWiertnice koronkoweWiertnica koronkowa HUSQVARNA DM340
Wiertnica koronkowa HUSQVARNA DM340
180,00 zł (221,40 zł brutto)
| Waga | 30 kg |
| Maks. średnica wiercenia | 400 mm |
| Moc | 3,3 kW |
Dane techniczne:
| Producent | Husqvarna |
| Moc | 3,3 kW |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalna średnica wiercenia | 400 mm |
| Waga | Ok. 30 kg |
| Gwint wiertła | 5/4 Cala |
| Złącze wody | 1/4 |
Ceny wynajmu
| 1 dzień | 1 tydzień |
| (1x doba) | (5x doba) |
| 180 zł netto 221,40 zł brutto |
900 zł netto 1107 zł brutto |
Kaucja zwrotna – 2000 zł
Categories: Cięcie i przewierty, Wiertnice koronkowe
Description
HUSQVARNA DM340 to wydajna elektryczna wiertnica koronkowa do średniego i ciężkiego wiercenia koronkowego. Zalecana średnia do 400mm.
Zalety wyróżniające maszynę:
- 3 biegi do dostosowania prędkości wiercenia
- Duża ergonomia
- Szybkozłącze do mocowania na statywie
- Wskaźnik obciążenia
- Szybkozłącze do wody dla lepszego chłodzenia wiertła
Podobne produkty
-
Cięcie i przewierty, Giętarki i gilotyny
Giętarka MASZYNOHURT PRO-42M
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejSilnik 3 kW z hamulcem Maks. średnica prętów żebrowanych 36 mm Maks. średnica prętów okrągłych 42 mm -
Cięcie i przewierty, Piły stołowe, Prace brukarskie, Narzędzia brukarskie
Piła stołowa HUSQVARNA TS400 400mm
100,00 zł (123,00 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 2,2kW Maksymalna średnica 400 mm Głębokość cięcia 125 mm -
Cięcie i przewierty, Szlifierki kątowe i oscylacyjne
Szlifierka kątowa MAKITA GA5030R 125mm
50,00 zł (61,50 zł brutto)Zobacz więcejWaga 1,8 kg Maks. głębokość cięcia 35 mm Tarcza Do 125 mm -
Cięcie i przewierty, Piły ręczne, Prace brukarskie, Narzędzia brukarskie
Przecinarka spalinowa HILTI DSH 700-X ( 350 mm )
150,00 zł (184,50 zł brutto)Zobacz więcejPaliwo Mix 1:50 Maksymalna średnica 350 mm Głębokość cięcia 125 mm -
Cięcie i przewierty, Przecinarki do glazury
Przecinarka do glazury HUSQVARNA TS230F
40,00 zł (49,20 zł brutto)Zobacz więcejMoc znamionowa 800 W Tarcza 230 mm Waga 17 kg








