Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4260SB 1800kg
12800,00 zł (15744,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 258 x 143 x 34cm |
| Ładowność: | 1370 kg |
| Masa własna: | 430 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 1800 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 258 x 143 x 34 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 410 x 154 x 101 cm |
| Ładowność: | 1370 kg |
| Masa własna | 430 kg |
| DMC Min: | 1500 kg |
| DMC Max: | 1800 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-manualna |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | Oś skrętna 1800 kg |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Description
Wywrotka BT4260 firmy BRENDERUP to kompaktowa wywrotka o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z ręczną pompą zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbradziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Ręczna pompa
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5325 3000kg
24500,00 zł (30135,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2280 kg Masa własna: 720 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5375 3500kg
27900,00 zł (34317,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34cm Ładowność: 2670 kg Masa własna: 830 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe, Kontenery / Furgony
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP Cargo Dynamic CD260WBD 1000kg Drzwi
Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 260 x 155 x 150cm Ładowność: 655 kg Masa własna: 345 kg DMC Min: 950 kg DMC Max: 1000 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5325 3500kg
25900,00 zł (31857,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe, Wywrotki
Przyczepa wywrotka BRENDERUP TT5325 2700kg
23900,00 zł (29397,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 308 x 180 x 34cm Ładowność: 2005 kg Masa własna: 695 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 2700 kg




