Przyczepa wywrotka BRENDERUP BT4310STB 2000kg
16000,00 zł (19680,00 zł brutto)
| Wymiar wewnętrzny: | 308 x 168 x 34cm |
| Ładowność: | 1380 kg |
| Masa własna: | 620 kg |
| DMC Min: | 1100 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
Dane techniczne:
| Wymiar wewnętrzny skrzyni | 308 x 168 x 34 cm |
| Wymiar zewnętrzny | 469 x 179 x 101 cm |
| Ładowność: | 1380 kg |
| Masa własna | 620 kg |
| DMC Min: | 1100 kg |
| DMC Max: | 2000 kg |
| Kąt pochylenia do tyłu | 45° |
| Rodzaj pompy | Hydrauliczno-elektryczny |
| Hamulec | Tak |
| Zawieszenie | 2x oś skrętna |
| Rozmiar kół | 195/50 R13C |
| Koło podporowe | Tak |
| Wtyczka | 13 Pin |
| Wewnętrzne uchwyty mocujące | 6 sztuk |
| Gwarancja | 3 lata |
Description
Wywrotka BT4310 firmy BRENDERUP to wywrotka jednostronna o dużej ładowności.
Wzmocniona stalowa rama z elektryczną pompą i pilotem zapewnia łatwą obsługę. Duży kąt nachylenia sprawia, że rozładunek nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od rodzaju ładunku. Duży wybór wyposażenia dodatkowego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.
Zalety wyróżniające przyczepę:
- Elektryczna pompa z pilotem do sterowania
- Akumulator do zasilania w standardzie
- Wysoki kąt nachylenia skrzyni
- Możliwość zdjęcia burt i słupków w prosty sposób
- Solidne podwozie
- Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku
- Mocne zamki boczne burt
Podobne produkty
-
Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Laweta samochodowa BRENDERUP 3023GT 3000kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 204 x 24cm Ładowność: 2440 kg Masa własna: 560 kg DMC Min: 3000 kg DMC Max: 3000 kg -
Ciężarowe, Przewóz maszyn budowlanych
Przyczepa wielofunkcyjna BRENDERUP UT4000STB 2500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 399 x 180 x 24 cm Ładowność: 1895 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1500 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5420WATB 3500kg
17900,00 zł (22017,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 417 x 204 x 34 cm Ładowność: 2830 kg Masa własna: 670 kg DMC Min: 2700 kg DMC Max: 3500 kg -
Ciężarowe, Przewóz pojazdów
Laweta samochodowa BRENDERUP 2513GT 2500kg
17500,00 zł (21525,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 403 x 192 x 24cm Ładowność: 1960 kg Masa własna: 540 kg DMC Min: 2500 kg DMC Max: 2500 kg -
Ciężarowe, Koła pod skrzynią
Przyczepa ciężarowa BRENDERUP 5375ATB 3000kg
15900,00 zł (19557,00 zł brutto)Zobacz więcejWymiar wewnętrzny: 375 x 180 x 34 cm Ładowność: 2395 kg Masa własna: 605 kg DMC Min: 1600 kg DMC Max: 3000 kg




